Kurumsal

1997 yılından beri beraberiz. Yıllardır sizlerin bilgi gereksinimleriniz için araştırmalar yapıyoruz; araştırmalara dayalı olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Eğitim ihtiyaçlarınızı tespit edip sizlere eğitim girdisi sağlıyoruz. Ürettiğimiz bilgi ve sahip olduğumuz fikirler ile, aldığınız her stratejik karar öncesinde ve gerçekleştirdiğiniz her yenilikçi-yaratıcı çıkışınızda yanınızda olduk; olmaya da devam edeceğiz.

Kadim filozoflar bilginin güç olduğunu söylemişlerdi. GENAR, ise 'yalnızca geçerli ve güvenilir bilimsel bilgi güçtür' diyor. Geçerli ve güvenilir bilimsel bilgi ile alelade bilginin ayrıştırılabilmesi yetkinlik ve uzmanlık gerektirir. İşte, GENAR bu yetkin ve uzman kuruluştur. Fakat, bunu derken, sizlere evrensel hakikatin bilgisini veriyoruz iddiasında da değiliz. Sınırlarımızın farkındayız.

Sosyal araştırmalar, siyasal araştırmalar ve pazar araştırmaları alanlarında hem nicel hem de nitel araştırma yöntemleriyle bilgi üretimini sürdüren GENAR, her zaman en iyilerle çalışıp en mükemmeli sunmayı ilke edinmiştir. Çünkü, lider kurum olma sorumluluğu GENAR'a her zaman daha mükemmelini yapma görevi vermektedir.